top of page

Biz Kimiz?

15 yıl kurumsal bir firmanın kimliği ile çalışan profesyonel ekibimiz 12 yıldır ECtech markası ile aynı hizmetleri vermeye devam ediyor. 

Tüm dünyada sürekli artan rekabet, firmaları ürün odaklılıktan hizmet ve müşteri odaklılığa geçişi, bilişim teknolojilerideki gelişmeleri daima yakından takip etmelerini ve daha verimli kullanmalarını zorunlu kılıyor. 

Uzun yıllar boyunca edindiğimiz tecrübeyle ve uzman kadromuzla finans, endüstri, sağlık, otomotiv, FMCG gibi tüm sektörlerde ve kamuda her boyutta projeler gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam etmekteyiz. 

ECtech olarak müşterilerimize, yapısal kablolamadan telefon santralı ve Video Konferans sistemlerine, network çözümlerinden güvenlik sistemleri ve çağrı merkezi (Call Center) yapılarına, veri merkezi (Data Center) çözümlerinden sunucu (server) sanallaştırmaya, ağ (network) güvenliğinden 7/24 destek hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede yurtiçi ve yurtdışında hizmet veriyoruz. 

Siemens – Unify markasının Türkiye’deki satış ve Türkiye ve EMEA bölgesindeki tek yetkili servis partneri olup, Cisco, HP, Panduit, Samsung, Apple, Polycom gibi markaların yetkili satıcısı ve çözüm ortağıyız. 2016 yılı sonlarında başladığımız Philips birlikteliği ile birlikte kurumsal firmalara Enerji Verimliliği Projeleri konusunda çözümler sunmaktayız. Ayrıca Sistem Entegratörü kimliğimizle faaliyet gösterdiğimiz ya da temsil ettiğimiz tüm marka ve ürünlerin satış, kurulum ve destek hizmetlerini verebilmekte, anahtar teslimi projeler gerçekleştirmekteyiz. 

Yıllar içinde kurumsal firmalarla, bünyemizde barındırdığımız kurumsal firma kültürü yardımıyla geliştirdiğimiz hizmet kalitesi ile, güvenilir, yaratıcı, çözüm odaklı ve katma değer sağlayan bir çözüm ortağı olarak; dünya devlerinin ve ülkemizdeki önemli firmaların tercih ettiği bir firma olmamızı müşteri odakli çalışma anlayışımıza ve alanındaki uzman ekibimize borçlu olduğumuzu düşünüyoruz. 

Grup şirketleri bünyesindeki 3 firmamız ve profesyonel ekiplerimiz sayesinde yakaladığımız sinerji ile TOBB 2016 - Türkiye 100 yarışması ile Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasında bulunmaktayız.

VİZYONUMUZ

Bilgi ve Haberleşme teknolojileri alanında, yenilikçi çözüm ve hizmetlerini dinamik ve yetkin kadrosuyla, müşteri odaklı yaklaşımıyla sunan “mükemmel teknoloji şirketi” olmak.
 

MİSYONUMUZ
Teknolojik ürünler ile hızlı ve güvenli hizmet sunarak, müşterilerimize kendilerini farklı hissetmelerini sağlamak.

 

DEĞERLERİMİZ

Hukuk, ahlaki ve etik kurallara bağlılık

Müşterilere ve çalışanlara saygı

Müşteri Odaklılık

Yenilikçi ve araştırmacı düşünce

Sorumlu ve hesap verebilir bir şirket ve çalışanlar

Tüm BT çözüm ve ürünleriniz için...
bottom of page