top of page

Haberleşme Sistemleri

Analog, dijital ya da IP. Haberleşme altyapınızın uygun olduğu her çeşit sistemi tercih edebilirsiniz. Firmamız sizlere ihtiyacınız olan her sistemi devreye alıp hizmet almanızı sağlayacak yeteneklere sahiptir.  Günümüzün en yeni teknolojilerini , tüm veri, ses ve görüntünün tek bir IP tabanlı ağ üzerinde birleştirilmesi adına uçtan uca çözümlerle sunabilmektedir.

Ses ve Video Konferans Sistemleri

Ses ve Video Konferans sistemleri, günümüz mobil dünyasında, zaman ve yer ayırt etmeden her yerden iletişimde kalmanızı sağlayacak, yolculuk masraflarını azaltacak ve sizlere konfor, zaman ve para kazandıracaktır. Şirketinize gerekli en uygun sistemlerin seçiminde sizlere yardımcı olmak için uzman ekibimiz her zaman hazır.

Yapısal Kablolama ve Network

Yapısal Kablolama alanında derin tecrübeye sahip olan Ectech, hem fiber hem bakır kablo altyapısı ve farklı ihtiyaçlara yönelik aktif ve pasif cihazlarla hazırladığı mükemmel projelendirme çözümleriyle sizlere benzersiz çözümler sunar. 

Zayıf Akım Sistemleri

Uzun yıllara dayanan saha uygulama tecrübemizle sizlere geniş ürün yelpazemizle hizmet verebiliriz.

Kamera tarafında dünyaca ünlü bir çok markanın yetkili satıcısı ve uygulamacısı konumundayız. Yangın ,Kartlı geçiş ve Hırsız Alarm konusunda kaliteli ürünlerle satış öncesi destek,  uygulama ve satış sonrası hizmetleri sunmaktayız.

LED Aydınlatma Çözümleri

LED aydınlatma çözümleri, elektronik yaşamın her alanı için ışık kalitesini artırmak ve buna uygun standartlarda profesyonel amaçlarla üretilerek iç ve dış mekanlara estetik ve uygun çözümler sağlar. Ofis, hastane, okul, fabrika ve evler LED aydınlatma sistemleri ile donatabilir, gerekirse diğer akıllı çözümler ile birlikte kullanılabilir. Endüstriyel LED Armatürler, ihtiyacınıza göre IP54 ya da IP65 standartlarına uygun şekilde hazırlanabilir.

Endüstriyel Monitör / Kiosk Çözümleri

Digital Signage olarak adlandıracağımız profesyonel uygulamalarda kullanılan endüstriyel monitör ve kiosk  çözümleri, mevcut çalışma şartları genellikle ağır olan, toz, kir, sıcaklık gibi parametrelerin cihazları çok fazla etkileyebileceği alanlarda yer alır.  Bu nedenlerle görselliğin ön plana çıktığı uygulamalarda kullanılacak sağlam, güvenilir ve uygulamada esneklik sağlayacak uluslararası konusunda öncü markaların ürünleriyle oluşturacağımız projelerinizde sizlerin yanındayız.

BT Ürünleri Tedariği

Teknolojinin gelişmesiyle, hayatımız yeni kavramlar katılmanın da  etkisiyle her geçen gün ofislerde kullanılan elektronik cihazlara bir yenileri ekleniyor ve bu artışın büyük bir ivme ile devam edeceğini öngörüyoruz. Hâl böyle olunca cihazların temini konusunda Bilgi Teknolojileri ve  Satın alma departmanlarının iş yükü her geçen gün daha da artıyor. Bünyemizde bulunan ekipler sizlerin yerine BT Ürünleri araştırsınlar, tedariğini yapsınlar, anlaşmalı tedarikçilerimizle ve çözüm ortaklarımızla birlikte daha kısa sürede, daha uygun fiyata ürünlerin teminini sağlasınlar.  Sizler kendi işlerinize odaklanın, bırakın sizin yerinize biz uğraşalım.

Cep Telefonu/ Tablet Satış ve Tamiri

Cep Telefonları ve Tablet cihazları iş dünyasında ve özel yaşamımızda ayrılmaz birer parçamız haline geldi. Onlardan ayrı zaman geçiremez olduk. Arızalanma veya kırılma durumunda en kısa zamanda, en uygun fiyatla hatta gerekirse talep ettiğiniz yer ve zamanda tekrar eski haline getirmek bizim için çok kolay. Siz de bu kolaylığın bir parçası olmak istemez miniz? 

Please reload

Tüm BT çözüm ve ürünleriniz için...
bottom of page