top of page

Hizmetlerimiz

Ekibimiz hizmete odaklandı, bizim için müşteri memnuniyeti herşeyden önde gelir...

Satış Öncesi Teknik Danışmanlık

Ürün veya Sistem satın alırken bizim
uzmanlığımızdan neden yararlanmayasınız?
Satış öncesi size her konuda destek olmak için hizmete hazırız. Projelendirme, POC, tekliflendirme veya  şartname aşamalarında sizlere destek olmak için ekiplerimiz her zaman hazır. 

Teknolojik Ürün

Satışı ve kiralama

Ürün seçimi konusunda size uzmanlık sunan ekiplerimiz ürünün temini ve sahip olma şekli konusunda da esneklik sağlayabilirler. 

Size en uygun ödeme şekli ve planı için finansal önerilerimiz her zaman ilginizi çekecektir.

Montaj, Devreye Alma ve Bakım Hizmetleri

Size ürünlerinizin teknik ömrü boyunca sağlıklı bir süreç sürdürebilmesi için, profesyonel montaj ve devreye alma desteği sağlıyoruz. Bu desteği sağlarken bizden Proje Yönetimi, uzaktan tanı koyma, otomatik arıza tespiti ve eğitim gibi hizmetlerden yararlanma şansına sahipsiniz.

Siz sistemlerinizin ve ürünlerinizin bakım işini bize bırakın, kendi işinize odaklanın.

Profesyonel Servisler ve

Eğitim

İşletmenizin teknik ihtiyaçlarının kolay şekilde sağlanması için desteğimizden yararlanın. Size danışmanlık verelim, yeni teknolojileri anlatalım, sistem entegrasyonunuza yardımcı olalım. Network, güvenlik, haberleşme, çağrı merkezleri, CTI, Ses Kayıt Sistemleri, Video Konferans bizim işimiz.

Yerinizde veya bizim düzenlediğimiz
organizasyonlarda, işletmenizden bulunan
cihazlara yönelik tüm eğitimleri alma şansına sahip olabilirsiniz.

Teknolojik Ürünler

Tamir ve Bakımı

Yıllardır kurumsal firmalara vermekte olduğumuz teknolojik ürünler satış, montaj, devreye alma ve bakım hizmetlerinin yanına tamir hizmetlerini de ekledik. 

Siemens haberleşme sistemleri kartları, DECT cihazları, telefon cihazları tamiri ile başlayan tamir yolculuğu; Apple, Samsung gibi sektöründe en önde olan akıllı telefon, tablet ve laptop cihazların tamiri ile devam ediyor. 

Son dönemde bu yolculuğa, projeksiyon cihazları, video konferans cihazları ve el terminal ve yazıcıları da eklendi. 

En kısa sürede, en uygun fiyata tamir odaklı tamir merkezimiz tüm kurumsal müşterilere hizmete hazır.

Dış Kaynak Kullanımı

Günümüzde sektörel bağımsız çok ilgi görmeye başlayan Dış Kaynak Kullanımı (Outsource) hizmetleri, firmalara hem finansal hem de kalite yönünden avantaj sağlar.

Bu amaçla kurumsal firmalara kısa veya uzun dönemli sözleşmeli teknik eleman barındırma ihtiyaçları konusunda destek vermekteyiz.

Tüm BT çözüm ve ürünleriniz için...
bottom of page